Baidarė Santiago

  • 479.00€759.00€

Greita baidarė pasiplaukiojimui bei iškyloms     Baidarė Santiago užpildo spragą tarp Bilbao ir Scapa baidarių. Stabili, puikiai slystanti ir labai manevringa, net ir plaukiant lėtai. Tai įvairapusė baidarė eže..

  • Be mokesčių:395.87€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:633
  • Prieinamumas:Sandėlyje


Greita baidarė pasiplaukiojimui bei iškyloms


    Baidarė Santiago užpildo spragą tarp Bilbao ir Scapa baidarių. Stabili, puikiai slystanti ir labai manevringa, net ir plaukiant lėtai. Tai įvairapusė baidarė ežerams ir jūrai, skirta žmonėms ieškantiems ne tik lengvai irkluojamo bet ir puikių charakteristikų gaminio. Standartinės gamybos įranga puikiai pritaikyta rimtam naudojimui: reguliuojama sėdynė ir reguliuojamos kojų atramos leidžia patogiai sėdėti irkluojant. Priekyje ir už nugaros esačiose sandariose daiktadėžėse bei erdvioje platformoje gale sutalpinsite viską ko jums gali prireikti kelionėje.

Standartinė įranga: reguliuojamos kojų atramos, reguliuojama nugaros atrama, didelė ovalo formos daiktadėžė priekyje, apvali 20 cm skersmens daiktadėžė už nugaros, eastingos tvirtinimo virvės gale, tvirtinimai irklams, rankenos, butelio laikiklis, angos savaiminiam vandens ištekėjimui.


Baidarių specifikacijos
Ilgis 351 cm
Plotis 76 cm
Svoris 26 kg
Keliamoji galia 125 kg
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.