Pripučiama baidarė Nomad HP3

  • 1,399.95€

Nomad yra naujausias produktas aukšto slėgio pripučiamų baidarių BICKAYAKS kolekcijoje. Nomad yra 2-3 vietų baidarė, skirta poilsiui ir kelionėms. Kaip ir YAKKAir HP, ji turi aukšto slėgio dugną ir kylį.Stabili ir galinga,&nb..

  • Be mokesčių:1,156.98€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:Y1005
  • Prieinamumas:Sandėlyje


Nomad yra naujausias produktas aukšto slėgio pripučiamų baidarių BICKAYAKS kolekcijoje. Nomad yra 2-3 vietų baidarė, skirta poilsiui ir kelionėms. Kaip ir YAKKAir HP, ji turi aukšto slėgio dugną ir kylį.
Stabili ir galinga, idealiai tinkanti šeimyniniam poilsiui gamtoje, 3 suaugusiems arba 2 suaugusieji ir 2 vaikai gali iškylauti su šia baidare.
Net ir ilgoms kelionėms ši baidarė turi pakankamai vietos - tilps 2 žmonės ir jų įranga. Nomad baidarė visapusiškai apsaugos net ir nepalankiomis oro sąlygomis, minkštas denis tiesiog pritaikytas komfortabiliai kelionei.

Standartinė baidarės įranga: atramos kojoms, šoninės borto virvės, apsauga nuo subraižymo, pirmagalio apsauga, rankenos baidarei nešti, minkštas apsaugantis viršus, krepšys transportavimui, pompa, rinkinys baidarės remontui
.


Baidarių specifikacijos
Ilgis 500 cm
Plotis 85 cm
Svoris 25 kg
Keliamoji galia 280 kg
Vietų skaičius 2 suaugę + 2 vaikai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.