Santiago fishing

  • 499.98€759.00€

Santiago Fishing baidarė - puikus pagrindas Jūsų žvejybinėms išvykoms. Stabili, puikiai slystanti ir labai manevringa, net ir plaukiant lėtai. Ideali norintiems nusigauti į slapčiausias ir geriausias vieteles greitai ir saug..

  • Be mokesčių:413.21€
  • Gamintojas: Bic Sport
  • Prekės kodas:633
  • Prieinamumas:Sandėlyje

Santiago Fishing baidarė - puikus pagrindas Jūsų žvejybinėms išvykoms. Stabili, puikiai slystanti ir labai manevringa, net ir plaukiant lėtai. Ideali norintiems nusigauti į slapčiausias ir geriausias vieteles greitai ir saugiai. Tai įvairapusė baidarė ežerams ir jūrai, skirta žmonėms ieškantiems ne tik lengvai irkluojamo bet ir puikių charakteristikų baidarės. Standartinės gamybos įranga puikiai pritaikyta rimtam naudojimui: reguliuojama sėdynė ir reguliuojamos kojų atramos leidžia patogiai sėdėti irkluojant. Priekyje ir už nugaros esačiose sandariose daiktadėžėse bei erdvioje platformoje gale sutalpinsite viską ko jums gali prireikti žvejyboje. Nereikėtų pamiršti ir trijų meškerių laikiklių, iš kurių, vienas sukasi užtikrindamas visišką judėjimo laisvę.

Standartinė baidarės įranga: reguliuojamos kojų atramosr, reguliuojama nugaros atrama, didelė ovalo formos daiktadėžė priekyje, apvali 20 cm skersmens daiktadėžė už nugaros, 2 x meškerių laikikliai, 1 x pasukamas meškerės laikiklis, elatingos tvirtinimo virvės gale, tvirtinimai irklams, rankenos pernešimui, gertuvės laikiklis, angos savaiminiam vandens ištekėjimui.

Baidarių specifikacijos
Ilgis 351 cm
Plotis 76 cm
Svoris 26 kg
Keliamoji galia 125 kg